„Rensponse Legal“ gretas papildo finansų rinkos profesionalė Jekaterina Govina

„Rensponse Legal“ komanda ir toliau auga! Nuo š. m. kovo mėn. kontoros gretas papildo finansų rinkos profesionalė Jekaterina Govina. Ji tampa kontoros partnere ir bus atsakinga už finansinių technologijų (fintech) ir startuolių praktikos srities vystymą.

Daugiau nei 10 metų dirbdama finansų rinkos priežiūros sistemoje J. Govina reikšmingai prisidėjo prie Lietuvos, kaip finansinių technologijų (fintech) centro, įvaizdžio formavimo bei šio sektoriaus plėtojimo. Ji yra viena labiausiai rinkoje vertinamų finansų profesionalių, puikiai išmananti startuolių rinkos pulsą, fintech bei skaitmenizavimo sričių teisinius klausimus.

Finansų sektorius yra viena iš pagrindinių mūsų kontoros strateginių krypčių, tad šį prisijungimą vertiname kaip vieningą sinergiją, padėsiančią užtikrinti šios srities teisinės kompetencijos lyderystę rinkoje. Todėl džiaugiamės galėsiantys jums pasiūlyti rinktinį ekspertinių žinių ir paslaugų portfelį fintech ir startuolių teisės klausimais.

 

Patirtis

Iki 2021 m. lapkričio mėn. vadovavo Lietuvos banko Finansų rinkos priežiūros tarnybai.

2016 – 2019 m. dirbo Lietuvos banko valdybos nario patarėja ir buvo atsakinga už inovacijų ir fintech sektoriaus plėtros strategijos įgyvendinimą.

2009 – 2016 m.  dirbo teisininke bei specialiste Draudimo priežiūros komisijos ir Lietuvos banko finansinių paslaugų priežiūros ir licencijavimo padaliniuose.

Ekspertinės sritys

Finansinių technologijų (fintech), skaitmenizavimo, startuolių reguliavimo teisės klausimai.

 

Esame Jums dėkingi už pasitikėjimą ir vertiname palaikymą, padedantį augti toliau. Jei turite jums rūpimų finansų sektoriaus klausimų, maloniai kviečiame susisiekti.

Bendraukime
„Rensponse Legal“ komanda

Susiję

Lietuvos el. pinigų bei mokėjimo įstaigų analizė vidaus kontrolės ir valdymo sistemos patikimumo kontekste. Ar tenkinami reikalavimai?

Lietuvos bankas atliko šešių paslaugas teikiančių elektroninių pinigų bei mokėjimo įstaigų vidaus kontrolės ir valdymo sistemos patikimumo reikalavimų įgyvendinimo analizę....

Viešųjų pirkimų procedūros taps efektyvesnės, mažės administracinė našta. Esminiai pakeitimai.

Nuo 2022 m. sausio 1 d. įsigalioja dalis 2021 m. spalio mėnesį priimtų viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų pakeitimų, skirtų...

Pritarta klientų tapatybės nustatymo palengvinimams sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimo platformų operatoriams

Pritarta klientų tapatybės nustatymo palengvinimams sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimo platformų operatoriams 2021 m. gruodžio 23 d. Lietuvos Respublikos Seimas...