Atgal į sąrašą
Marius Jašinskas
Vyresnysis teisininkas

Specializuojuosi pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos, finansų įstaigų autorizavimo, jų atitikties bei reguliavimo srityse.

Turiu daugiau nei ketverių metų patirtį vykdant finansų įstaigų licencijavimą, taip pat jų priežiūrą pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo  prevencijos srityje, įgytą dirbant Lietuvos banke, padėjusią perprasti praktinius klausimus ir rizikas su kuriomis finansų rinkos dalyviai susiduria kasdienėje veikloje. Dirbdamas LB kuravau paraiškas išduodant: 1 banko licenciją, 3 specializuoto banko licencijas, 15 mokėjimo/elektroninių pinigų įstaigų licencijų, taip pat paraiškas dėl kvalifikuotosios įstatinio kapitalo ir (arba) balsavimo teisių dalies įsigijimo.

2022
Sutelktinio finansavimo platformų pagal naująjį ES Sutelktinio finansavimo reglamentą steigimas
Teiktos teisinės konsultacijos ir kuruotas procesas Lietuvos bankui pateikiant pirmąsias paraiškas Lietuvoje dėl licencijos pagal ES Sutelktinio finansavimo reglamentą suteikimo mūsų klientams. Nuolatos dirbame su ES Sutelktinio finansavimo reglamentu ir padedame klientams pasirengti naujiems reikalavimams.
Išsilavinimas
2021
Tarptautinės Atitikties Asociacijos Pinigų plovimo prevencijos plovimo sertifikatas
2008
Mykolo Romerio universitetas, Lietuva, Teisės fakultetas (įgytas teisės magistro laipsnis)
Profesinė veikla
nuo 2022
Advokatų profesinė bendrija Šenavičius ir partneriai RESPONSE, vyresnysis teisininkas
2022
Lietuvos banko Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamentas, Pinigų plovimo prevencijos skyrius, vyresnysis specialistas
2019-2022
Lietuvos banko Teisės ir licencijavimo departamentas, Licencijavimo skyrius, vyriausiasis teisininkas
2018-2019
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba Riziką ribojančios priežiūros departamentas, Licencijavimo skyrius, vyresnysis teisininkas
2010-2018
Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija Teisės departamentas, patarėjas
2007-2010
Krašto apsaugos ministerija Gynybos politikos ir planavimo departamentas, vyriausiasis specialistas