Vyresnysis teisininkas Andrius Mažutis

Specializuojuosi teisminių ginčų sprendime ir per daugiau nei 5 metus teisinės praktikos esu sukaupęs didelę patirtį atstovaudamas klientų interesams įvairaus pobūdžio bylose.

Taip pat atstovauju klientus derybose, konsultuoju įvairiais sutarčių sudarymo ir vykdymo klausimais, atlieku teisinius patikrinimus bei teikiu teisines išvadas.

Pagrindiniai projektai

Vienos didžiausių Baltijos šalyse sutelktinio finansavimo platformos operatoriaus veiklos tęstinumo užtikrinimas

Nuolatinis vienos didžiausių Baltijos šalyse sutelktinio finansavimo platformos operatoriaus konsultavimas sudarant su vykdoma veikla susijusius sandorius, sutartinių dokumentų rengimas bei platformos operatoriaus atstovavimas derybose su finansavimo gavėjais.

Agroverslo ginčai

Atstovavimas žemės ūkio subjektams ginčuose su valstybės institucijomis dėl Europos Sąjungos paramos lėšų skyrimo, ekologinio ūkininkavimo reikalavimų laikymosi ir kt. Taip pat žemės ūkio subjektų atstovavimas ginčuose ir derybose su žemės ūkio produkcijos supirkėjais ir kitais ūkio subjektais.

Teisinis patikrinimas

Konsultacijų teikimas ir teisnių patikrinimų atlikimas klientui įsigyjant finansų įstaigų parduodamus reikalavimo teisių (paskolų) portfelius.

Išsilavinimas

Mykolo Romerio universitetas, Lietuva (įgytas teisės magistro laipsnis)

2015

Mykolo Romerio universitetas, Lietuva (įgytas teisės bakalauro laipsnis)

2013

Profesinė veikla

Advokatų profesinė bendrija Šenavičius ir partneriai RESPONSE, vyresnysis teisininkas

nuo 2019

Advokatų profesinė bendrija „Tvins“, vyresnysis teisininkas

2015-2019

Notaro biuras, teisininkas

2014