Teisininkė Miroslava Kryštul

Esu sukaupusi reikšmingos patirties teikdama teisines paslaugas Lietuvos bei užsienio klientams finansinių paslaugų reguliavimo, asmens duomenų apsaugos bei įmonių teisės srityse.

Atstovauju klientus finansų įstaigų licencijavimo procesuose, padedu užtikrinti klientų veiklos atitiktį teisės aktų reikalavimams bei efektyvų bendradarbiavimą su priežiūros institucija. Kompleksinis požiūris į kiekvieną klientui iškylantį klausimą ar priimamą sprendimą padeda man ne tik identifikuoti bei įvertinti visas kylančias rizikas, tačiau taip pat pasiūlyti klientui jo lūkesčius labiausiai atitinkantį sprendimą.

Pagrindiniai projektai

Elektroninių pinigų įstaigų bei mokėjimo įstaigų steigimas ir licencijavimas

Teisinės konsultacijos įmonių licencijavimo ir veiklos klausimais, teisinių dokumentų rengimas klientams ketinant teikti įvairias mokėjimo paslaugas.

Finansų maklerio įmonių steigimas ir licencijavimas

Teisinės konsultacijos įmonių licencijavimo ir veiklos klausimais, teisinių dokumentų rengimas klientams ketinant steigti A ir B kategorijų finansų maklerio įmones.

Sutelktinis finansavimas

Teisinių dokumentų rengimas sutelktinio finansavimo platformos operatoriaus veiklos pradžiai, konsultacijos visais iškylančiais klausimais.

Išsilavinimas

Vilniaus universitetas (teisės magistro laipsnis)

2019

Profesinė veikla

Advokatų profesinė bendrija Šenavičius ir partneriai RESPONSE, teisininkė

nuo 2021

„NEO Finance“, AB, teisininkė

2020 – 2021

Advokatų profesinė bendrija ADON legal, teisininkė

2019 – 2020