Vyresnioji teisininkė Vita Sabalytė

Su civiline ir komercine teise dirbu jau beveik 11 metų. Mano dėmesio centre – ginčų sprendimai, viešųjų pirkimų bei bendrovių bankroto ir restruktūrizavimo teisės sritys.

Esu įsitikinusi, kad kiekvienoje sudėtingoje situacijoje galima rasti klientui labiausiai tinkantį sprendimą. Dirbdama vienoje pirmaujančių Lietuvos advokatų kontorų turėjau galimybę prisidėti prie Lietuvos ir užsienio klientų pergalių, o penkerių metų teisinio darbo patirtis teisme man padėjo geriau suprasti teismų sistemą ir teisėjų darbą, teismo sprendimų priėmimo procesą ir įgytas žinias panaudoti konsultuojant klientus, parenkant tinkamą ginčo strategiją ir veiksmų planą.

Pagrindiniai projektai

Įmonės vadovo ginčas 1 mln. Eur vertės byloje su buvusiu darbdaviu

Byloje, kurioje bendrovė siekė prisiteisti neva patirtus 1 mln. nuostolius iš buvusio vadovo dėl jo verslo sprendimų, sėkmingai apgintos buvusio vadovo teisės ir interesai.

Kreditorių interesus pažeidžiančių sandorių ginčijimas

Teisinės paslaugos ir procesinių dokumentų rengimas bylose, siekiant nuginčyti kreditorių interesus pažeidžiančius sandorius ar pašalinti skolininko neveikimo pasekmes.

Teisinės paslaugos viešuosiuose pirkimuose

Teisinių paslaugų teikimas bendrovėms, dalyvaujančioms viešuosiuose pirkimuose, konsultuojant ir padedant ne tik parengti tinkamus dokumentus pirkimui, bet ir pretenzijų ar teisminių dokumentų rengimas ginčijant neteisėtus perkančiųjų organizacijų veiksmus.

Išsilavinimas

Vilniaus universitetas, Lietuva (teisės magistro laipsnis)

2015

Profesinė veikla:

Advokatų profesinė bendrija Šenavičius ir partneriai RESPONSE, vyresnioji teisininkė

nuo 2019

Advokatų kontora „SPC legal“, teisininkė

2019

Advokatų kontora Sorainen ir partneriai, teisininkė

2016-2019