Specializuosi nekilnojamojo turto ir statybos teisės srityje.

Konsultuoju klientus visais nekilnojamojo turto sandorių, vystymo, projektavimo, statybos, teritorijų planavimo ir žemės teisiniais klausimais. Teikiu teisines paslaugas įvairiuose nekilnojamojo turto vystymo projektuose – nuo gamybos ir infrastruktūros projektų iki komercinių ir administracinių pastatų vystymo projektų. Gerai išmanau unikalius įvairių nekilnojamojo turto objektų vystymo niuansus, tai padeda įsigilinti į svarbiausius kiekvieno projekto aspektus.

Teisine praktika užsiimu nuo 2011 m. Per šį laikotarpį konsultavau stambius Lietuvos ir tarptautinius nekilnojamojo turto rinkos dalyvius įvairiais nekilnojamojo turto sandorių klausimais – nuosavybės pirkimo ir pardavimo, jungtinės veiklos ir kitais klausimais. Apjungdamas reguliavimo žinias ir patirtį sandoriuose, galiu pasiūlyti klientams tiksliai jų poreikius atitinkančius sprendimus.

2022
Sandėliavimo paskirties pastato statybos teisiniai klausimai
Konsultavau klientą sandėliavimo paskirties pastato, galinčio sandėliuoti visais temperatūros rėžimais, statybos klausimais. Teisinės paslaugos apėmė statybos rangos sutarčių parengimą, konsultacijas derybų metu ir pagalbą kitais teisiniais klausimais.
2022
Prekybos paskirties pastato patalpų nuomos klausimai
Konsultavau prekybos paskirties pastato savininką nuomos klausimais. Teisinės konsultacijos apėmė standartinės nuomos sutarties bei kitų aktualių dokumentų parengimą ir pritaikymą atskiriems nuomininkams.
2022
Administracinio pastato centrinėje Vilniaus dalyje projektavimo teisiniai klausimai
Konsultavau klientą ~ 19 000 m2 ploto verslo centro projektavimo klausimais. Teisinės konsultacijos apėmė reikiamų sutarčių parengimą ir kliento atstovavimą derybose su Lietuvos ir užsienio projektuotojais.
2021 – 2022
Gamybos paskirties pastato projektavimo ir statybos laisvojoje ekonominėje zonoje teisiniai klausimai
Teikiau užsienio kapitalo investuotojui kompleksines teisines paslaugas dėl gamybos paskirties pastato projektavimo ir statybos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ). Teisinės paslaugos apėmė reikiamų sutarčių bei kitų dokumentų parengimą ir kliento atstovavimą derybose su LEZ valdymo bendrove, statybos valdytoju, projektuotoju ir statybos rangovu.
2021 – 2022
Gamybos paskirties pastato statybos teisiniai klausimai
Konsultavau klientą gamybos paskirties pastato statybos teisiniais klausimais. Teisinės paslaugos apėmė statybos rangos sutarties bei kitų aktualių dokumentų parengimą, kliento atstovavimą derybose su statybos rangovu ir kliento atstovavimą statybos rangos sutarties vykdymo klausimais.
Išsilavinimas
2014
Mykolo Romerio universitetas, Lietuva (Europos verslo teisės magistro laipsnis)
2012
Mykolo Romerio universitetas, Lietuva, Teisės fakultetas (įgytas teisės bakalauro laipsnis)
Profesinė veikla
nuo 2022
Advokatų profesinė bendrija Šenavičius ir partneriai RESPONSE, partneris
2011-2022
Advokatų kontora Sorainen ir partneriai