Su civiline ir komercine teise dirbu jau beveik 11 metų. Mano dėmesio centre – ginčų sprendimai, viešųjų pirkimų bei bendrovių bankroto ir restruktūrizavimo teisės sritys.

Esu įsitikinusi, kad kiekvienoje sudėtingoje situacijoje galima rasti klientui labiausiai tinkantį sprendimą. Dirbdama vienoje pirmaujančių Lietuvos advokatų kontorų turėjau galimybę prisidėti prie Lietuvos ir užsienio klientų pergalių, o penkerių metų teisinio darbo patirtis teisme man padėjo geriau suprasti teismų sistemą ir teisėjų darbą, teismo sprendimų priėmimo procesą ir įgytas žinias panaudoti konsultuojant klientus, parenkant tinkamą ginčo strategiją ir veiksmų planą.

Įmonės vadovo ginčas 1 mln. Eur vertės byloje su buvusiu darbdaviu
Byloje, kurioje bendrovė siekė prisiteisti neva patirtus 1 mln. nuostolius iš buvusio vadovo dėl jo verslo sprendimų, sėkmingai apgintos buvusio vadovo teisės ir interesai.
Kreditorių interesus pažeidžiančių sandorių ginčijimas
Teisinės paslaugos ir procesinių dokumentų rengimas bylose, siekiant nuginčyti kreditorių interesus pažeidžiančius sandorius ar pašalinti skolininko neveikimo pasekmes.
Teisinės paslaugos viešuosiuose pirkimuose
Teisinių paslaugų teikimas bendrovėms, dalyvaujančioms viešuosiuose pirkimuose, konsultuojant ir padedant ne tik parengti tinkamus dokumentus pirkimui, bet ir pretenzijų ar teisminių dokumentų rengimas ginčijant neteisėtus perkančiųjų organizacijų veiksmus.
Teisinės paslaugos padedant kreditoriams išieškoti skolas
Teisinių paslaugų teikimas Lietuvos ir užsienio klientams, išieškant skolas ir sprendžiant kitus ginčus.
Išsilavinimas
2015
Vilniaus universitetas, Lietuva (teisės magistro laipsnis)
Profesinė veikla
nuo 2019
Advokatų profesinė bendrija Šenavičius ir partneriai RESPONSE, vyresnioji teisininkė
2019
Advokatų kontora „SPC legal“, teisininkė
2016-2019
Advokatų kontora Sorainen ir partneriai, teisininkė
2010-2016
Panevėžio apygardos teismas, Civilinių bylų skyriaus pirmininko patarėja
2010-2015
Panevėžio apygardos teismas, teisėjo padėjėja