Atgal į sąrašą
„Response Legal“ gretas papildo finansų rinkos profesionalė Jekaterina Govina
2022-03-23
„Response Legal“ komanda ir toliau auga! Nuo š. m. kovo mėn. kontoros gretas papildo finansų rinkos profesionalė Jekaterina Govina. Ji tampa kontoros partnere ir bus atsakinga už finansinių technologijų (fintech) ir startuolių praktikos srities vystymą.

Daugiau nei 10 metų dirbdama finansų rinkos priežiūros sistemoje J. Govina reikšmingai prisidėjo prie Lietuvos, kaip finansinių technologijų (fintech) centro, įvaizdžio formavimo bei šio sektoriaus plėtojimo. Ji yra viena labiausiai rinkoje vertinamų finansų profesionalių, puikiai išmananti startuolių rinkos pulsą, fintech bei skaitmenizavimo sričių teisinius klausimus.

Finansų sektorius yra viena iš pagrindinių mūsų kontoros strateginių krypčių, tad šį prisijungimą vertiname kaip vieningą sinergiją, padėsiančią užtikrinti šios srities teisinės kompetencijos lyderystę rinkoje. Todėl džiaugiamės galėsiantys jums pasiūlyti rinktinį ekspertinių žinių ir paslaugų portfelį fintech ir startuolių teisės klausimais.

 

Patirtis

Iki 2021 m. lapkričio mėn. vadovavo Lietuvos banko Finansų rinkos priežiūros tarnybai.

2016 – 2019 m. dirbo Lietuvos banko valdybos nario patarėja ir buvo atsakinga už inovacijų ir fintech sektoriaus plėtros strategijos įgyvendinimą.

2009 – 2016 m.  dirbo teisininke bei specialiste Draudimo priežiūros komisijos ir Lietuvos banko finansinių paslaugų priežiūros ir licencijavimo padaliniuose.

Ekspertinės sritys

Finansinių technologijų (fintech), skaitmenizavimo, startuolių reguliavimo teisės klausimai.

 

Esame Jums dėkingi už pasitikėjimą ir vertiname palaikymą, padedantį augti toliau. Jei turite jums rūpimų finansų sektoriaus klausimų, maloniai kviečiame susisiekti.

Bendraukime
„Response Legal“ komanda

Susijusios naujienos
2024-05-17
Lietuvos bankas patvirtino mūsų kliento oficialaus siūlymo supirkti AB „Snaigė“ akcijas cirkuliarą
2024-02-12
Kviečiame į nuotolinį renginį!
2024-03-20
Kviečiame į seminarą!
visos naujienos