Specializuojuosi ginčų sprendime, bankroto ir restruktūrizavimo procesuose, viešųjų pirkimų, nekilnojamo turto ir komercinės teisės srityse bei administraciniame procese.

Turiu sukaupęs nemažą profesinę patirtį atstovaudamas klientus įvairaus pobūdžio bylose teismuose, arbitražiniuose ginčuose bei derybose. Atstovaudamas klientą visada siekiu, kad jis gautų profesionalų, suprantamą ir tikslų patarimą bei kokybiškai suteiktą paslaugą, geriausiai atitinkančią jo interesus.  

Teisine praktika užsiimu nuo 2009 metų. Per šį laikotarpį konsultavau daug Lietuvos bei tarptautinių klientų, dirbau su vienomis didžiausių (tiek pagal ginčo sumą, tiek  pagal ginčo pobūdį) bylų Lietuvoje. Jose galėjau pasinaudoti studijų Lietuvoje ir Slovėnijoje metu įgytomis teorinėmis žiniomis bei patirtimi, kurią sukaupiau tarptautinės teisinės praktikos metu vienoje iš Estijos advokatų kontorų ir dirbdamas vienoje iš didžiausių advokatų kontorų Lietuvoje. 

Teisinė pagalba skolų išieškojimo įmonių grupei UAB „Easy Debt Service“
Atstovaujama sparčiai auganti skolų išieškojimo įmonių grupė UAB „Easy Debt Service“ daugelyje bylų, susijusių su skolų išieškojimu, užrikinimo priemonių (hipotekų, vekselių ir pan.) ir sandorių ginčijimu, derybomis su skolininkais ir pan.
Kompleksinė teisinė pagalba finansavimo paslaugų įmonei
Atstovaujama sparčiai auganti finansavimo paslaugas teikianti SME įmonių grupė. Atstovavimas apima platų paslaugų spektrą – nuo įmonės veiklos sutarčių rengimo, konkurencijos, draudimo klausimų, iki atstovavimo derybose, ginčuose su skolininkais ikiteisminėje ir teisminėje stadijoje, taip pat rengiant kompleksinį sandorį dėl skolos restruktūrizavimo ir susigrąžinimo.
Skolų išieškojimo bendrovės atstovavimas 50 mln. Eur vertės ginče
Atstovauta rinkoje gerai žinoma skolų išieškojimo įmonė daugelyje bylų dėl bankinio finansavimo sandorių (paskolos, faktoringai ir pan.). Bylos susijusios su bankroto, restruktūrizavimo, priverstinio vykdymo iš užtikrinimo priemonių, sandorių ginčijimo klausimais. Bendra bylų ginčo suma siekia apie 50 mln. Eur.
Užsienio kapitalo banko atstovavimas dėl Jungtinės Karalystės teismo sprendimo pripažinimo Lietuvoje
Atstovautas stambus užsienio kapitalo bankas byloje dėl užsienio teismo (Jungtinės Karalystės) sprendimo pripažinimo ir vykdymo Lietuvoje prieš rinkoje žinomą Lietuvos įmonę ir jos akcininką. Byloje buvo keliami sudėtingi klausimai dėl užsienio teismo sprendimo pripažinimo (sprendimo atitikimo Lietuvos teisės aktams), atsakovo turto paieškos ir kt.
Vieno didžiausių bankų Lietuvoje atstovavimas bankroto byloje
Atstovautas vienas didžiausių Lietuvos bankų jo bankroto byloje siekiant prisiteisti ir atgauti žalą iš buvusių banko valdymo organo narių. Byloje pareikšto ieškinio suma yra viena didžiausių Lietuvos istorijoje. Byloje buvo keliami sudėtingi tarptautinės svarbos teisiniai klausimai, taip pat klausimai, susiję su atsakovų turto paieška, sprendimo įvykdymo užtikrinimu Lietuvos ir užsienio jurisdikcijose.
Bosnijos ir Hercegovinos pramonės įmonės atstovavimas 300 mln. Eur vertės ginče su bankrutavusiu banku
Atstovautos vienos didžiausių Bosnijos ir Hercegovinos gamybinės įmonės daugelyje ginčų prieš bankrutavusį banką. Ginčai buvo susiję su sandorių negaliojimu, valdymo organų įgaliojimais ir jų atsakomybe, faktoringo, bankroto klausimais. Bendra ginčų suma viršija 300 mln. Eur.
Stambaus konsorciumo vadovo atstovavimas 1 mln. Eur vertės ginče su ankstesniu darbdaviu
Atstovautas buvęs vieno didžiausių Lietuvos konsorciumų įmonės vadovas byloje prieš įmonę, kuriai klientas anksčiau vadovavo. Byloje klientui buvo pareikštas ieškinys dėl tarimai padarytos žalos atlyginimo. Byloje įmonė siekė įrodyti ir prisiteisti iš buvusio vadovo žalą (ginčo suma viršijo 1 mln. Eur.).
Gamintojo atstovavimas ginčuose
Atstovautas rinkoje gerai žinomas pastolių gamintojas daugelyje ginčų, susijusių su parduotos produkcijos susigrąžinimu, skolų išieškojimo, bankroto klausimais. Klientas taip pat konsultuotas dėl veiklos sutarčių, draudimo ir kitų klausimų.
Kompleksinė teisinė pagalba draudimo įmonei
Atstovaujama draudimo įmonė konsultuojant draudimo klausimais, taip pat rengiant strategiją ir poziciją dėl probleminių draudiminių įvykių.
Gamintojo atstovavimas ginče dėl taršos mokesčių
Atstovauta rinkoje gerai žinoma žuvų perdirbimo įmonė ginče dėl netinkamai apskaičiuotų taršos mokesčių.
Išsilavinimas
2011
Mykolo Romerio universitetas, Lietuva (įgytas teisės magistro laipsnis)
2009
Mykolo Romerio universitetas, Lietuva (įgytas teisės bakalauro laipsnis)
2008
Mariboro universitetas, Slovėnija (tarptautinės „Erasmus“ studijos)
Profesinė veikla
nuo 2019
Advokatų profesinė bendrija Šenavičius ir partneriai RESPONSE, partneris
2018-2019
Advokatų profesinė bendrija „Tvins“, vyresnysis teisininkas
2011-2018
Advokatų kontora Sorainen ir partneriai, vyresnysis teisininkas
2010
Estijos advokatų kontora „Hansa Law Offices“, teisininkas
2009
Vilniaus apygardos teismas, teisininkas