Bankų ir finansų teisė

Mumis pasitiki, kuomet ieškoma teisinių patarėjų specializuoto banko licencijavimo procese ar sukurti Lietuvoje fintech inovaciją mokėjimo ir kapitalo rinkoje. Esame konsultavę bendroves dėl valdymo įmonės, specializuoto banko, finansų maklerio įmonės, elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigos ir kitų licencijų gavimo. Konsultuojame didžiąją dalį sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimo rinkos dalyvių Lietuvoje, stambias faktoringo kompanijas bei specializuotus bankus jų kasdienėje veikloje ir atitikties klausimais.

Mes nerengiame šabloninių dokumentų ir pateikiame aiškius įkainius. Konsultuodami teikiame praktinius patarimus, kuriuos klientas gebėtų panaudoti savo kasdienėje veikloje. Mūsų stiprybė – patyrusi ir ilgą laiką kartu dirbanti profesionalų komanda. Mūsų privalumas – proaktyvus ir nešabloninis požiūris į jūsų problemą bankų ar finansų srityje.

Licencijavimas

Žinome kaip tinkamai spręsti neįprastus ar kompleksinius bankų ir finansų teisės klausimus. Suprantame licencijavimo praktinius niuansus ir padedame, kad mūsų patirtis padėtų klientui tinkamai pasirengti licencijavimo procesui bei sėkmingai jį įgyvendinti. Mūsų teisininkai yra minimi žymiausiuose teisininkų žinynuose LEGAL500, IFLR 1000 dėl patirties finansų rinkų dalyvių licencijavimo procesuose.

Inovacijos ir fintech

Mūsų klientai rekomenduoja mus, kai vieno atsakymo, kaip reikėtų vertinti kuriamą inovaciją, nėra. Mes randame sprendimą, pritaikome egzistuojantį teisinį reguliavimą inovatyviam verslui, dalyvaujame diskusijose su priežiūros institucija ir Finansų ministerija. Siekiame, kad inovatyvus veiklos modelis rastų vietą Lietuvoje.

AML ir atitikties klausimai

Mūsų patirtis neapsiriboja licencijavimo procesu. Mumis pasitiki bankai, finansų maklerio įmonės, valdymo įmonės, sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimo platformos, mokėjimo įstaigos ir EMI, kuomet joms kyla atitikties ar pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos klausimų. Ne kartą konsultavome atitikties, AML, sutarčių klausimais, taip pat įvairių institucijų inspektavimo metu.

Praktiški ir patyrę

Mūsų tikslas – ilgalaikis bendradarbiavimas. Tad nepažadame to, ko negalime atlikti. Nedeleguojame darbo atlikti nepatyrusiems kolegoms. Manome, kad klientui asmeninis įsitraukimas yra reikalingas. Tai ypač svarbu sprendžiant sudėtingas bankų ir finansų teisės situacijas.

Jūsų kontaktiniai asmenys