Partneris, advokatas Rytis Martinkėnas

Specializuojuosi ginčų sprendime, bankroto ir restruktūrizavimo procesuose, viešųjų pirkimų, nekilnojamo turto ir komercinės teisės srityse bei administraciniame procese.

Turiu sukaupęs nemažą profesinę patirtį atstovaudamas klientus įvairaus pobūdžio bylose teismuose, arbitražiniuose ginčuose bei derybose. Atstovaudamas klientą visada siekiu, kad jis gautų profesionalų, suprantamą ir tikslų patarimą bei kokybiškai suteiktą paslaugą, geriausiai atitinkančią jo interesus.  

Teisine praktika užsiimu nuo 2009 metų. Per šį laikotarpį konsultavau daug Lietuvos bei tarptautinių klientų, dirbau su vienomis didžiausių (tiek pagal ginčo sumą, tiek  pagal ginčo pobūdį) bylų Lietuvoje. Jose galėjau pasinaudoti studijų Lietuvoje ir Slovėnijoje metu įgytomis teorinėmis žiniomis bei patirtimi, kurią sukaupiau tarptautinės teisinės praktikos metu vienoje iš Estijos advokatų kontorų ir dirbdamas vienoje iš didžiausių advokatų kontorų Lietuvoje. 

Pagrindiniai projektai

Teisinė pagalba skolų išieškojimo įmonių grupei UAB „Easy Debt Service“

Atstovaujama sparčiai auganti skolų išieškojimo įmonių grupė UAB „Easy Debt Service“ daugelyje bylų, susijusių su skolų išieškojimu, užrikinimo priemonių (hipotekų, vekselių ir pan.) ir sandorių ginčijimu, derybomis su skolininkais ir pan.

Kompleksinė teisinė pagalba finansavimo paslaugų įmonei

Atstovaujama sparčiai auganti finansavimo paslaugas teikianti SME įmonių grupė. Atstovavimas apima platų paslaugų spektrą – nuo įmonės veiklos sutarčių rengimo, konkurencijos, draudimo klausimų, iki atstovavimo derybose, ginčuose su skolininkais ikiteisminėje ir teisminėje stadijoje, taip pat rengiant kompleksinį sandorį dėl skolos restruktūrizavimo ir susigrąžinimo.

Skolų išieškojimo bendrovės atstovavimas 50 mln. Eur vertės ginče

Atstovauta rinkoje gerai žinoma skolų išieškojimo įmonė daugelyje bylų dėl bankinio finansavimo sandorių (paskolos, faktoringai ir pan.). Bylos susijusios su bankroto, restruktūrizavimo, priverstinio vykdymo iš užtikrinimo priemonių, sandorių ginčijimo klausimais. Bendra bylų ginčo suma siekia apie 50 mln. Eur.

Išsilavinimas

Mykolo Romerio universitetas, Lietuva (įgytas teisės magistro laipsnis)

2011

Mykolo Romerio universitetas, Lietuva (įgytas teisės bakalauro laipsnis)

2009

Mariboro universitetas, Slovėnija (tarptautinės „Erasmus“ studijos)

2008

Profesinė veikla

Advokatų profesinė bendrija Šenavičius ir partneriai RESPONSE, partneris

nuo 2019

Advokatų profesinė bendrija „Tvins“, vyresnysis teisininkas

2018-2019

Advokatų kontora Sorainen ir partneriai, vyresnysis teisininkas

2011-2018