Nekilnojamojo turto teisė

Kadangi nekilnojamojo turto grupėje turime ne vieną teisininką, galime klientą atstovauti sudėtingiausiose sandoriuose įsigyjant, parduodant ar nuomojant turtą ar planuojant nekilojamojo turto vystymo projektą (įprastoje ar LEZ teritorijoje). Be to, kiekvieno teisininko papildoma specializacija leidžia įvertinti visus teisinius niuansus ir suteikti geriausią galimą paslaugą.

Sukaupta solidi patirtis

Konsultuodami klientus nekilnojamo turto teisės srityje turime galimybę panaudoti patirtį, įgytą dirbant su kompleksiniais nekilnojamojo turto sandoriais. Dar viena mūsų stiprybė – žmonės, sukaupę didelę patirtį Nacionalinėje žemės tarnyboje.

Komandinis darbas

Kadangi nekilnojamojo turto grupėje turime ne vieną teisininką, galime klientą atstovauti sudėtingiausiose sandoriuose įsigyjant, parduodant ar nuomojant turtą. Be to, kiekvieno teisininko papildoma specializacija leidžia įvertinti visus tiesinius niuansus ir suteikti geriausią galimą paslaugą.

Siekiame geriausio rezultato klientui

Atstovaudami klientą derybose ar rengiant sutartis, visada dirbame efektyviai ir siekiame, kad rezultatas kuo labiau atitiktų kliento lūkesčius. Klientams siūlome sprendimus, kurie kliento verslui padeda pasiekti kuo geresnius rezultatus mažiausiomis sąnaudomis.

Investuojame į tobulėjimą

Nuolat keliame savo profesinę kvalifikaciją tiek įvairių mokymų metu, tiek analizuodami naujausią teisinį reguliavimą ir teismų praktiką, todėl galime suteikti tikslų, gerą ir greitą patarimą.

Aš - jūsų kontaktinis asmuo