Nekilnojamojo turto teisė
Konsultuojame nekilnojamojo turto ir agroverslo klausimais ir už šią patirtį esame pripažinti tarptautinėje rinkoje.
Susisiekite
Nekilnojamojo turto sandoriai
Nekilnojamojo turto vystymas
Projektavimo ir statybos reguliavimas
Teritorijų planavimas
LEZ sandoriai ir reguliavimas
Žemės teisė
Kadangi nekilnojamojo turto grupėje turime ne vieną teisininką, galime klientą atstovauti sudėtingiausiose sandoriuose įsigyjant, parduodant ar nuomojant turtą ar planuojant nekilojamojo turto vystymo projektą (įprastoje ar LEZ teritorijoje). Be to, kiekvieno teisininko papildoma specializacija leidžia įvertinti visus teisinius niuansus ir suteikti geriausią galimą paslaugą.
Sukaupta solidi patirtis
Konsultuodami klientus nekilnojamo turto teisės srityje turime galimybę panaudoti patirtį, įgytą dirbant su kompleksiniais nekilnojamojo turto sandoriais. Dar viena mūsų stiprybė – žmonės, sukaupę didelę patirtį Nacionalinėje žemės tarnyboje.
Komandinis darbas
Kadangi nekilnojamojo turto grupėje turime ne vieną teisininką, galime klientą atstovauti sudėtingiausiose sandoriuose įsigyjant, parduodant ar nuomojant turtą. Be to, kiekvieno teisininko papildoma specializacija leidžia įvertinti visus tiesinius niuansus ir suteikti geriausią galimą paslaugą.
Investuojame į tobulėjimą
Nuolat keliame savo profesinę kvalifikaciją tiek įvairių mokymų metu, tiek analizuodami naujausią teisinį reguliavimą ir teismų praktiką, todėl galime suteikti tikslų, gerą ir greitą patarimą.
Siekiame geriausio rezultato klientui
Atstovaudami klientą derybose ar rengiant sutartis, visada dirbame efektyviai ir siekiame, kad rezultatas kuo labiau atitiktų kliento lūkesčius. Klientams siūlome sprendimus, kurie kliento verslui padeda pasiekti kuo geresnius rezultatus mažiausiomis sąnaudomis.
Jūsų kontaktiniai asmenys
Mantas Kušlys
Partneris, advokatas
m.kuslys@response-legal.com +370 636 65814